close
تبلیغات در اینترنت
پارس انرژی گاز قائم - 5

پارس انرژی گاز قائم - 5

فروشگاه قطعات

شرکت پارس انرژی گاز قائم با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه  تعمیرات و نگهداشت جایگاه CNG، هم اینک جهت رفع نياز اساسی جایگاه های CNG در تهیه قطعات با کیفیت و  دارای گارانتی اقدام به تاسیس فروشگاه قطعات CNG نموده است


فروشگاه قطعات

پروسسور فلومتر میکروموشن
فلومـتر های ساخته شده توسط شرکت Emerson بانام تجاری MicroMotion از دو قسمت سنـسور (مکانیـکی) و پروسـسور (الکترونـیکی) تشکیل شده‌اند.وظیفه‌ی پروسسور فلومتر راه‌اندازی سنسور و پردازش اطلاعات دریافتی و ارائه‌ی اطلاعاتی همچون فلوی جرمی، فلوی جحمی، فشار، چگالی و دمای گاز است.

 

در تصویر زیر نمونه ای از پروسسور فلومتر میکروموشن را مشاهده می کنید


 

رگولاتور خازنی
رگولاتور خازنی دستگاهی است که با اندازه گیری ضریب توان بار، به مقدارمورد نیاز، خازن به مدار وارد می نماید در واقع این دستگاه تشخیص می دهد چه مقدار خازن باید به مدار وصل شود تا ضریب توان مطلوب بدست آید.‎

 

در تصویر زیر نمونه ای از رگولاتور خازنی را مشاهده می کنید


 

سافت استارت (soft start) به معنی راه اندازی نرم است، بنابراین ما با وصل کردن این دستگاه  به الکتروموتور می توانیم الکتروموتور را به صورت نرم راه اندازی بکنیم.
همانطور که می دانید الکتروموتور در سایز های بزرگتر را نمی توان به صورت مستقیم راه اندازی کرد چونکه با جریان راه اندازی ۴ الی ۱۰ برابر جریان نامی مواجه خواهیم شد پس می آییم از روش هایی مثل ستاره مثلث، سافت استارتر و درایو صنعتی (اینورتر) استفاده می کنیم.

در تصویر زیر نمونه ای از سافت استارت را مشاهده می کنید

HMI مخفف عبارت Human Machine Interface و به معنای واسطه بین انسان و ماشین می باشد که برای مانیتور کردن و مشاهده پارامترهای دستگاه های صنعتی مثل PLC، اینورتر و… استفاده می شود. HMI (اچ ام آی) در واقع یک نوع مانیتور بوده که می توان آن را برنامه ریزی نمود و با تغییر و نمایش پارامترهای مختلف یک سیستم، پروسه یا ماشین را کنترل نمود.

 

در تصویر زیر نمونه ای از HMI را مشاهده می کنید


 

PLC سیستم برنامه ریزی خودکار کنترل شامل مشتری سیستم مدیریت داده ها و رابط کاربری سیستم عامل کنترل گرافیکی. سیستم دارای توابع انتگرال ها سیستم داده و خرید و فروش اضطراری. در همین حال، سیستم کنترل می تواند تمام انواع حالت های عملیات از ایستگاه های گاز از طریق رابط کاربر گرافیکی مطلوب ارائه، و تعریف ایستگاه های گاز توسط نظارت بر زمان واقعی، خودکار صدور صورت حساب، سیستم زنگ ضبط، خودکار آمار و گزارش خروجی، و غیره.

در تصویر زیر نمونه ای از PLC را مشاهده می کنید


 

آرشیو