close
تبلیغات در اینترنت
پارس انرژی گاز قائم - 4

پارس انرژی گاز قائم - 4

فروشگاه قطعات

شرکت پارس انرژی گاز قائم با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه  تعمیرات و نگهداشت جایگاه CNG، هم اینک جهت رفع نياز اساسی جایگاه های CNG در تهیه قطعات با کیفیت و  دارای گارانتی اقدام به تاسیس فروشگاه قطعات CNG نموده است


فروشگاه قطعات

ترانسمیتر اختلاف فشار(DPT):
ترانسمیترها اختلاف دو فشار را اندازه گیری‌‌ می‌کنند. لذا برای تست و کالیبراسیون آنها ورودی قسمت فشار پایین (Low Pressure) آنرا در فشار اتمسفر آزاد گذاشته و به قسمت فشار بالا  (High Pressure) مقدار معینی از فشار اعمال کرده آنگاه ترانسمیتر را در فشارهای مختلف تست یا کالیبراسیون‌‌ می‌کنیم.
جهت تست و کالیبراسیون این نوع دستگاهها در واحد، از انواع پمپ دستی (Hand Pump) با دقت مناسب و در کارگاه از کالیبراتور استفاده‌‌ می‌شود. برای تامین ولتاژ الکتریکی، توسط یک منبع تغذیه ولتاژ 24 ولت جریان مستقیم به آنها اعمال‌‌ می‌کنیم.

در تصویر زیر نمونه ای از ترانسمیتر اختلاف فشار را مشاهده می کنید

 

ولوها وظیفه کنترل ورود و خروج سیال از کمپرسورها را داشته و در شکلها و کتریالهای گوناگون تولید میگردد . روش کار به صورت قطع جریان با استفاده از تماس رینگهای صیقلی (لپینگ شده) با base اصلی بوده و آزاد سازی آن بوسیله فشار فنرها میباشد . قطعات علیرغم سادگی ظاهری از پیچیدگیهای خاص در تولید برخوردار بوده که باید تماماً همگی آن حساسیتها را در قطعه لحاظ نمود.

در تصویر زیر نمونه ای از ولو را مشاهده می کنید

 

 

 

اتصالات فشار قوی فولادی بصورت دنده ای((forged threaded و ساکت (socket welding) و به دو صورت اتصالات فشار قوی فولادی و استنلس استیل و در صنایع آب ، گاز ، بخار ، هوا فشار بالا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیر
اتصالات فشار قوی فولادی در کلاس های 2000 ، 3000 ، 5000 ، 6000 ، و 9000 تولید می گردد.
اتصالات فشار قوی در آلیاژهای خاص و فشار های بالاتر قابل ساخت می باشد.
انواع اتصالات فشار قوی فولادی :
اتصالات فشار قوی فولادی دنده ای
اتصالات فشار قوی فولادی ساکت
اتصالات فشار قوی فولادی گالوانیزه

در تصویر زیر نمونه ای از اتصالات فشار قوی را مشاهده می کنید


 

فیلترها از جمله قطعات مصرفی با اهمیت در سرویس دوره ای تجهیزات میباشد که میبایست در زمان تعریف شده تعویض گردد تا از صدمات احتمالی جلوگیری گردد. عدم تعویض بموقع فیلترها میتواند صدمات بسیاری به دیگر قطعات تجهیزات وارد نماید.

در تصویر زیر نمونه ای از فیلتر های گازی CNG را مشاهده می کنید


 

خازن سیلندری جهت جبران توان راکتیو و افزایش ضریب قدرت (ضریب توان) همچنین خازن در شبکه های توزیع فشار ضعیف بکار برده می شوند.

در تصویر زیر نمونه ای از خازن را مشاهده می کنید


 

آرشیو