close
تبلیغات در اینترنت
پارس انرژی گاز قائم - 3

پارس انرژی گاز قائم - 3

فروشگاه قطعات

شرکت پارس انرژی گاز قائم با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه  تعمیرات و نگهداشت جایگاه CNG، هم اینک جهت رفع نياز اساسی جایگاه های CNG در تهیه قطعات با کیفیت و  دارای گارانتی اقدام به تاسیس فروشگاه قطعات CNG نموده است


فروشگاه قطعات

دستگاه های یو پی اس UPS برای مقابله با مشکلات برق ورودی AC سیستم ها طراحی و ساخته می شوند. این وسایل می توانند در محدوده ازچند ولت آمپر (VA) برای حفاظت رایانه های شخصی معمولی تا چند میلیون ولت آمپر (MVA) برای مراکز رایانه ای و مخابراتی و صنعتی بزرگ طراحی، ساخته و به بازار عرضه می شوند.
UPS (یو پی اس) در اصل مخفف کلمات Uninterrupted Power Supply یا همان منبع تغذیه بدون وقفه می باشد.یوپی اس UPS وسیله الکترونیکی است که برای حفاظت بارهای حساس و نیز سیستم های الکترونیکی، مخابراتی و PLC در برابر اغتشاشات از جمله نویز و قطعی برق مورد استفاده قرار می گیرد.

در تصویر زیر نمونه ای از ups مدل mge را مشاهده می کنید


گلند ضد انفجار
گلندهای کابل برای اتصال امن انتهای کابل به یک وسیله که عموما دستگاه، تابلو یا جعبه توزیع، و یا محفظه روشنایی برق است، استفاده می گردد. گلندهای کابل به طور موثری از ورود گرد و غبار، آب، روغن، مواد شیمیایی، و حشرات به درون دستگاه، تابلو، یا محفظه مورد نصب جلوگیری می کند. گلند به گونه ای طراحی شده که پس از ورود کابل به گلند و رد شدن آن از “واشر محافظ کابل”، علاوه بر آب بندی دستگاه یا تابلو در محل ورود کابل، از آسیب کابل توسط بدنه فلزی و غالبا تیز بدنه دستگاه، تابلو، یا محفظه ای که سوراخ جهت عبور کابل در آن ایجاد گردیده است جلوگیری می کند.

در تصویر زیر نمونه ای از گلند ضد انفجار را مشاهده می کنید


 

یاتاقان یک پایه است که برای حمایت از شفت چرخشی با کمک بلبرینگ سازگار و در دستگاههای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.یاتاقان به طور معمول از آهن یا فولاد ریخته گری ساخته شده است.
یاتاقان معمولا به یک محل با یک تحمل ضد اصطکاک اشاره دارد. یاتاقان اشاره به هر تحمل نصب شده است که در آن شفت نصب شده در یک سطح موازی به سطح نصب شده است و عمود بر خط مرزی سوراخ های نصب، به عنوان مخالف با انواع مختلف بلوک های فلنج یا واحد فلنج. یاتاقان ممکن است دارای یک تحمل با یکی از انواع مختلفی از اجزای نورد، از جمله توپ، غلتک استوانه ای، غلتک کروی، غلتک مخروطی، یا بوش فلزی یا مصنوعی باشد. نوع عنصر نورد نوع بلوک بالش را مشخص می کند.

در تصویر زیر نمونه ای از  یاتاقان کمپرسور FTI را مشاهده می کنید


 

كنتاكتور خازني  جهت محدود كردن جريان لحظه وصل خازن ها ، مورد استفاده قرار می گیرند. در موقع اتصال يا قطع شدن خازن از شبكه جريان لحظه‎اي زيادي از كنتاكتهاي كنتاكتور عبور مي‎كند كه باعث ايجاد جرقه در كنتاكتها و آسيب ديدن آنها مي شود.

در تصویر زیر نمونه ای از  كنتاكتور خازني را مشاهده می کنید

در بالاي كنتاكتور خازني ، كنتاكتهاي كمكي به همراه سيم هاي روكشدار فنر مانند جهت محدود كردن جريان لحظه وصل، وجود دارد. كنتاكتهاي كمكي بدين معني كه وظيفه آنها تحمل اين جريان زيادبه جاي كنتاكتهاي اصلي، در لحظه وصل مي‎باشد تا اگر آسيبي به كنتاكتهاي كمكي برسد. همچنين اين كنتاكتها با همان جريان محدود شده توسط مقاومتها باعث شارژ اوليه خازن مي شوند.اگر اين شارژ اوليه نباشد خازن مستقيماً وارد مدار مي‎شود و جريان زيادي از آن عبور مي‎كند و در واقع يك شوك به خازن وارد مي‎شود كه خود باعث كاهش طول عمر قطعات از جمله خازن مي‎شود. لذا با وجود اين شارژ اوليه خازن آمادگي اوليه‎اي را جهت كار در شرايط نامي پيدا مي كند.

 

سنسور فشار یک دستگاه برای اندازه گیری فشار گازها و یا مایعات است. فشار عبارت از نیروی مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش مایع است و معمولا تحت عنوان نیروی هر واحد سطح بیان شده است. سنسور فشار معمولا به عنوان یک مبدل عمل کرده و سیگنالی به عنوان ساختاری از فشار تحمیل شده به وجود می آورد.

در تصویر زیر نمونه ای از سنسور فشاررا مشاهده می کنید


 

آرشیو