close
تبلیغات در اینترنت
درایر

درایر

فروشگاه قطعات

شرکت پارس انرژی گاز قائم با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه  تعمیرات و نگهداشت جایگاه CNG، هم اینک جهت رفع نياز اساسی جایگاه های CNG در تهیه قطعات با کیفیت و  دارای گارانتی اقدام به تاسیس فروشگاه قطعات CNG نموده است


فروشگاه قطعات

فروشگاه سایت

لینک کانال تلگرامی فروشگاه

t.me/TOPTUL_cng

یاتاقان یک پایه است که برای حمایت از شفت چرخشی با کمک بلبرینگ سازگار و در دستگاههای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.یاتاقان به طور معمول از آهن یا فولاد ریخته گری ساخته شده است.
یاتاقان معمولا به یک محل با یک تحمل ضد اصطکاک اشاره دارد. یاتاقان اشاره به هر تحمل نصب شده است که در آن شفت نصب شده در یک سطح موازی به سطح نصب شده است و عمود بر خط مرزی سوراخ های نصب، به عنوان مخالف با انواع مختلف بلوک های فلنج یا واحد فلنج. یاتاقان ممکن است دارای یک تحمل با یکی از انواع مختلفی از اجزای نورد، از جمله توپ، غلتک استوانه ای، غلتک کروی، غلتک مخروطی، یا بوش فلزی یا مصنوعی باشد. نوع عنصر نورد نوع بلوک بالش را مشخص می کند.

در تصویر زیر نمونه ای از  یاتاقان کمپرسور FTI را مشاهده می کنید


 

سنسور فشار یک دستگاه برای اندازه گیری فشار گازها و یا مایعات است. فشار عبارت از نیروی مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش مایع است و معمولا تحت عنوان نیروی هر واحد سطح بیان شده است. سنسور فشار معمولا به عنوان یک مبدل عمل کرده و سیگنالی به عنوان ساختاری از فشار تحمیل شده به وجود می آورد.

در تصویر زیر نمونه ای از سنسور فشاررا مشاهده می کنید


 

اتصالات فشار قوی فولادی بصورت دنده ای((forged threaded و ساکت (socket welding) و به دو صورت اتصالات فشار قوی فولادی و استنلس استیل و در صنایع آب ، گاز ، بخار ، هوا فشار بالا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیر
اتصالات فشار قوی فولادی در کلاس های 2000 ، 3000 ، 5000 ، 6000 ، و 9000 تولید می گردد.
اتصالات فشار قوی در آلیاژهای خاص و فشار های بالاتر قابل ساخت می باشد.
انواع اتصالات فشار قوی فولادی :
اتصالات فشار قوی فولادی دنده ای
اتصالات فشار قوی فولادی ساکت
اتصالات فشار قوی فولادی گالوانیزه

در تصویر زیر نمونه ای از اتصالات فشار قوی را مشاهده می کنید


 

فیلترها از جمله قطعات مصرفی با اهمیت در سرویس دوره ای تجهیزات میباشد که میبایست در زمان تعریف شده تعویض گردد تا از صدمات احتمالی جلوگیری گردد. عدم تعویض بموقع فیلترها میتواند صدمات بسیاری به دیگر قطعات تجهیزات وارد نماید.

در تصویر زیر نمونه ای از فیلتر های گازی CNG را مشاهده می کنید


 

گاز طبيعي داراي رطوبت مي‌باشد در سيستم‌هاي CNG وجود رطوبت باعث زنگ زدگي، خوردگي قطعات كمپرسور ، تابلو الویت بندی(Priority Panel  ) ، مخازن ذخيره (Storage) و ديسپنسرها (Dispenser) مي‌شود و همچنين رطوبت موجود در گاز طبيعي باعث يخ‌زدگي و مسدود شدن مسير مي‌شود همچنین این رطوبت در در صورت انتقال به خودرو منجر به سوخت ناقص وآسیب دیدن موتور می شود.  براي جلوگيري از خرابي تجهيزات و كاهش هزينه تعمير و نگهداري ، استفاده از دراير در سيستم‌هاي CNG از اهميت خاصي برخوردار است.

در تصویر زیر نمونه ای از درایر را مشاهده می کنید


آرشیو